DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST TLENOTERAPIA ?

 

Lista przypadków, w których zaleca się korzystanie z tej metody,

jest bardzo długa. Podkreślmy jednak, że korzystać z niej mogą zarówno osoby mające wszelkie zaburzenia i problemy zdrowotne, jak i osoby w pełni zdrowe, chcące utrzymać swój organizm w dobrej formie -> anti-aging, czy poprawić swoją wydolność - mowa tu w szczególności o sportowcach.

 

Śmiało twierdzimy, że TLEN POMOŻE KAŻDEMU ponieważ wiąże się to z kompleksowym dbaniem o siebie. Zastosowanie w praktyce znanych od wieków prawd ukrytych pod hasłami : sen to zdrowie, picie wody pomaga, ruch fizyczny to podstawa, jesteś tym co jesz, tlen to życie - nie może nie przynieść efektu.

 

Niedotleniony organizm gorzej radzi sobie z wszelkimi trudnościami dlatego każdy powinien zacząć działać od podstaw. Jeśli wyeliminujemy powód, nie powstanie łańcuch przyczynowo-skutkowy.

 

Nie zajmujemy się leczeniem - które w praktyce lekarzy zazwyczaj oznacza jedynie zwalczanie objawów - nas interesuje zwalczanie przyczyn złego stanu Twojego organizmu.

 

FENOMEN KOMÓREK MACIERZYSTYCH

 

Tysiące osób na całym świecie jest zadowolonych z efektów tlenoterapii niezależnie od tego z jakiej przyczyny postanowili skorzystać

z  sesji w komorze tlenowej.  Lekarze obserwując to zjawisko postanowi zbadać dokładniej dlaczego tak proste rozwiązanie jest tak niezwykle skuteczne. Okazuje się bowiem, że terapia tlenowa w nadciśnieniu znacznie zwiększa stężenie krążących komórek macierzystych (progenitorowych) w obwodowym układzie krążenia. Poprzez zwiększenie poziomu tlenu w osoczu krwi, komórki macierzyste, pozbawione szpiku kostnego, znacznie mobilizują się i rozmnażają. Mechanizm ten zależny jest od tlenku azotu, co ma kluczowe znaczenie, bo stanowi solidny i kompletny dowód naukowy w medycynie regeneracyjnej. Zwiększona liczba komórek macierzystych w organizmie służy za podstawowy wewnętrzny system naprawy organizmu.

 

Przyjdź  do Nas i wykorzystaj niezwykły potencjał swoich komórek macierzystych !!!

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

Gorączka, katar i inne objawy grypopodobne, odma opłucnowa, rozedma płuc, ciąża, nowotwory rozsiane,

zapalenie nerwu wzrokowego - nawet przebyte w przeszłości.

 

Uwaga: pompy insulinowe należy zostawić na zewnątrz.

Rozrusznik serca jest przeciwskazaniem w momencie gdy nie posiada odpowiednich certyfikatów  potwierdzających bezpieczeństwo pracy rozrusznika w warunkach zwiększonego ciśnienia.

Anti-aging
Autyzm
Borelioza
Cukrzyca
Depresja
Łuszczyca
Medycyna sportowa
Metabolizm
Migrena
Naturalny doping
Nowotwory
Mózgowe porażenie dziecięce
Otyłość i nadwaga
Regeneracja po zabiegach
Rehabilitacja
Reumatyzm
Stwardnienie rozsiane
Udar mózgu
Zespół Aspergera
Zespół Downa

Krakowska Normobaria

ul. Szyllinga 64 a

30- 433 Kraków

tel. 690 853 640

e-mail : biuro@krakowska-normobaria.pl

All rights reserved 2019